ivetIvet sa odhodlala na to, že podstúpi 90-dňovú výzvu na zmenu postavy s trénerkou Veronikou. A to všetko verejne. Kto Ivet vlastne je a čo ju k tomu vedie? Prečítajte si v nasledujúcom článku. :)

Som absolútne príkladný prototyp dnešného človeka. Som uponáhľaná, nemám čas, nestíham.

Mám 21 rokov, študujem, pracujem a podnikám (áno, všetko naraz). Všetky moje aktivity si vyžadujú enormné množstvo času a o to väčšia výzva je pre mňa zapojenie do tohto projektu.

Aj preto sme sa rozhodli tento tréning postaviť tak, aby ho stíhal každý, aj ten, čo „nemá čas“ (ak sa niekto taký náhodou nájde, nech sa mi ozve, ukážem mu môj rozvrh a dokážem, že sa VŽDY dá nájsť, keď sa chce).

Pravdupovediac, asi nikdy v živote som nemala postavu, ktorá by sa dala považovať za štíhlu alebo nebodaj vyšportovanú. Aj keď v posledných rokoch som sa cez to celkom preniesla, kedysi som to vnímala ako veľký problém a komplex.

Ľudia v okolí mi vraveli, že je to genetika a nič s tým nenarobím.

Rôznymi spôsobmi som bojovala a skúšala to zmeniť. Vždy to však bolo skôr na základe náhodných informácií - tu som čítala takú radu, tu hentakú , vyskúšala, nefungovalo. A tak dookola. :)

Nikdy som necvičila dosť vedome, ucelene a pod dohľadom profi trénera.

Aby som bola úprimná, tiež mi nikto nič v živote „nedal“ a ako študentka, ktorá to, čo popri škole zarobí v práci, investuje do podnikania, mi neostávali peniaze na to, aby som si mohla dovoliť takýto tréning.

A to je ďalší dôležitý bod – preto sme tento tréning urobili celý zdarma. Aby mal každý možnosť sa ho zúčastniť a dotiahnuť to s nami dokonca.

Teším sa z tejto výzvy, zároveň viem, že to bude miestami veľmi ťažké. Ale som odhodlaná a vyzývam každého, kto chce prekonať sám seba a vybojovať si krásne a zdravé telo, aby sa pripojil ku mne na túto cestu. :)